ABC.es

laGuíaTV

patrocinado por .

Programación ETB 3

Programacion TV

06:45

Rocko kanguru modernoa

06:45 a 07:55

07:55

Doraemon katu kosmikoa

07:55 a 09:00

09:00

Hello Kitty

09:00 a 09:45

09:45

Hartz txiki

09:45 a 10:25

10:25

Raa Raa lehoi orrolaria

10:25 a 10:45

10:45

Berenstain Hartzak

10:45 a 11:30

11:30

Blackie & Company

11:30 a 11:45

11:45

George oihanekoa

11:45 a 12:25

12:25

Galactik fútbol

12:25 a 13:10

13:10

Aita-amabitxi magikoak

13:10 a 13:55

13:55
14:30

3, 2, 1, pinguinoak

14:30 a 15:10

15:10

Pippi kaltzaluze

15:10 a 16:30

16:30

Berenstain Hartzak

16:30 a 17:20

17:20

Hello Kitty

17:20 a 18:05

18:05

Doraemon katu kosmikoa

18:05 a 18:55

18:55

18:55 a 19:15

19:15

Doraemon katu kosmikoa

19:15 a 20:00

20:00

Aita-amabitxi magikoak

20:00 a 20:45

20:45
21:05

Berebiziko espioiak

21:05 a 21:45

21:45

Kodea Lyoko

21:45 a 22:30

22:30

Kamera ezkutua

22:30 a 01:20

01:20

01:20 a 02:25

02:25

Shin-Chan

02:25 a 03:10

03:10

Maroons

03:10 a 03:35

03:35

Cloud trotters

03:35 a 04:20

04:20

Alex eta Alexis

04:20 a 05:10

05:10

Fernando Amezketarra

05:10 a 05:25

05:25

Lazkao Txiki

05:25 a 05:40

05:40

Txirrita

05:40 a 05:55

05:55

Sylvan

05:55 a 06:45

06:45

Rocko kanguru modernoa

06:45 a 07:55

07:55

Doraemon katu kosmikoa

07:55 a 09:00

09:00

Hello Kitty

09:00 a 09:45

09:45

Hartz txiki

09:45 a 10:25

10:25

Raa Raa lehoi orrolaria

10:25 a 10:45

10:45

Berenstain Hartzak

10:45 a 11:30

11:30

Blackie & Company

11:30 a 11:45

11:45

George oihanekoa

11:45 a 12:25

12:25

Galactik fútbol

12:25 a 13:10

13:10

Aita-amabitxi magikoak

13:10 a 13:55

13:55
14:30

3, 2, 1, pinguinoak

14:30 a 15:10

15:10

Pippi kaltzaluze

15:10 a 16:05

16:05

Raa Raa lehoi orrolaria

16:05 a 16:20

16:20

Berenstain Hartzak

16:20 a 17:10

17:10

Hello Kitty

17:10 a 17:55

17:55

Doraemon katu kosmikoa

17:55 a 19:00

19:00

19:00 a 19:20

19:20

Doraemon katu kosmikoa

19:20 a 20:00

20:00

Aita-amabitxi magikoak

20:00 a 20:45

20:45
21:05

Berebiziko espioiak

21:05 a 21:45

21:45

Kodea Lyoko

21:45 a 22:30

22:30

Kamera ezkutua

22:30 a 01:20

01:20

01:20 a 02:25

02:25

Shin-Chan

02:25 a 03:10

03:10

Maroons

03:10 a 03:30

03:30

Cloud trotters

03:30 a 04:20

04:20

Alex eta Alexis

04:20 a 05:10

05:10

Fernando Amezketarra

05:10 a 05:40

05:40

Lazkao Txiki

05:40 a 05:55

05:55

Txirrita

05:55 a 06:05

06:05

Sylvan

06:05 a 06:50

06:50

Rocko kanguru modernoa

06:50 a 07:55

07:55

Doraemon katu kosmikoa

07:55 a 09:00

09:00

Hello Kitty

09:00 a 09:40

09:40

Hartz txiki

09:40 a 10:25

10:25

Raa Raa lehoi orrolaria

10:25 a 10:40

10:40

Berenstain Hartzak

10:40 a 11:25

11:25

Blackie & Company

11:25 a 11:40

11:40

George oihanekoa

11:40 a 12:20

12:20

Galactik fútbol

12:20 a 13:05

13:05

Aita-amabitxi magikoak

13:05 a 13:55

13:55
14:30

3, 2, 1, pinguinoak

14:30 a 15:15

15:15

Pippi kaltzaluze

15:15 a 15:40

15:40

Blackie & Company

15:40 a 16:05

16:05

Raa Raa lehoi orrolaria

16:05 a 16:25

16:25

Berenstain Hartzak

16:25 a 17:15

17:15

Hello Kitty

17:15 a 18:05

18:05

Doraemon katu kosmikoa

18:05 a 18:55

18:55

18:55 a 19:15

19:15

Doraemon katu kosmikoa

19:15 a 20:00

20:00

Aita-amabitxi magikoak

20:00 a 20:45

20:45
21:05

Berebiziko espioiak

21:05 a 21:45

21:45

Kodea Lyoko

21:45 a 22:30

22:30

Kamera ezkutua

22:30 a 01:05

01:05

01:05 a 02:10

02:10

Shin-Chan

02:10 a 02:50

02:50

Maroons

02:50 a 03:40

03:40

Cloud trotters

03:40 a 04:25

04:25

Alex eta Alexis

04:25 a 05:15

05:15

Fernando Amezketarra

05:15 a 05:45

05:45

Lazkao Txiki

05:45 a 06:00

06:00

Txirrita

06:00 a 06:15

06:15

Sylvan

06:15 a