ABC.es

laGuíaTV

patrocinado por .

Programación IB3

Programacion TV

07:20

Programació infantil

07:20 a 08:40

08:40

Vallterra

08:40 a 08:57

08:57

Vallterra

08:57 a 09:14

09:14

Vallterra

09:14 a 09:30

09:30

Al dia

09:30 a 11:05

11:05

Ara mateix

11:05 a 12:40

12:40

Migjorn

12:40 a 12:57

12:57

Migjorn

12:57 a 13:14

13:14

Migjorn

13:14 a 13:30

13:30

Bon profit

13:30 a 14:00

14:00

IB3 Notícies migdia

14:00 a 15:25

15:25

El temps migdia

15:25 a 15:30

15:30

Tira tira

15:30 a 16:00

16:00

L'anell

16:00 a 17:05

17:05
18:50

Ara mateix

18:50 a 20:30

20:30

IB3 Notícies vespre

20:30 a 21:35

21:35

El temps vespre

21:35 a 21:40

21:40

Uep! Com anam?

21:40 a 23:00

23:00

Dues Voltes

23:00 a 00:20

00:20

IB3 Notícies nit

00:20 a 00:35

00:35

Uep! Com anam?

00:35 a 02:00

02:00

IB3 Notícies vespre

02:00 a 02:55

02:55

El temps vespre

02:55 a 03:00

03:00

Musical

03:00 a 05:50

05:50

Paisatges

05:50 a 06:00

06:00
06:30
07:45

Programació infantil

07:45 a 08:30

08:30

Vallterra

08:30 a 09:30

09:30

Al dia

09:30 a 11:05

11:05

Ara mateix

11:05 a 12:35

12:35

Migjorn

12:35 a 12:53

12:53

Migjorn

12:53 a 13:11

13:11

Migjorn

13:11 a 13:30

13:30

Bon profit

13:30 a 14:00

14:00

IB3 Notícies migdia

14:00 a 15:25

15:25

El temps migdia

15:25 a 15:30

15:30

Tira tira

15:30 a 17:00

17:00

Cinema de l'Oest

17:00 a 19:00

19:00

Ara mateix

19:00 a 20:30

20:30

IB3 Notícies vespre

20:30 a 21:40

21:40

El temps vespre

21:40 a 21:45

21:45
23:20

IB3 Notícies nit

23:20 a 23:35

23:35

Cinema

23:35 a 01:45

01:45

IB3 Notícies vespre

01:45 a 02:55

02:55

El temps vespre

02:55 a 03:00

03:00

Musical

03:00 a 06:00

06:00

Paisatges

06:00 a 06:05

06:05
07:45

Programació infantil

07:45 a 10:00

10:00

Ara mateix

10:00 a 14:00

14:00
15:25
15:30

Tira tira

15:30 a 16:00

16:00

Top 10

16:00 a 18:45

18:45

Gent de la mar

18:45 a 20:00

20:00

Zoom

20:00 a 20:30

20:30
21:35
21:40

Esclat!

21:40 a 00:10

00:10

Mossèn Capellà

00:10 a 02:15

02:15
02:55
03:00

Musical

03:00 a 06:00

06:00

Paisatges

06:00 a 07:20

07:20

Programació infantil

07:20 a 08:30

08:30

Mosaic

08:30 a 09:00

09:00

Parlament

09:00 a 10:30

10:30
11:20

Total esport

11:20 a 14:00

14:00
15:25
15:30

Mira per on!

15:30 a 16:00

16:00

Cinema

16:00 a 18:00

18:00
18:55

Això és mel

18:55 a 20:30

20:30
21:35
21:40

Gent de la mar

21:40 a 01:50