ABC.es

laGuíaTV

patrocinado por .

Programación TVG

Programacion TV

08:00

Bos días

08:00 a 10:30

10:30

A cociña de André

10:30 a 11:00

11:00

Onde vai a xente

11:00 a 12:00

12:00

A revista

12:00 a 13:00

13:00

Verbas Van

13:00 a 13:40

13:40

O agro

13:40 a 13:45

13:45

Cada día un libro

13:45 a 13:50

13:50

Galicia noticias

13:50 a 14:25

14:25

Telexornal mediodía

14:25 a 15:30

15:30

Reportaxes Vivir Aquí

15:30 a 15:55

15:55

O tempo

15:55 a 16:10

16:10

Matalobos

16:10 a 17:00

17:00

Terra de Miranda

17:00 a 18:00

18:00
19:20

Equipo de rescate

19:20 a 20:15

20:15
20:20
20:30

Telexornal serán

20:30 a 21:55

21:55

O tempo

21:55 a 22:05

22:05

Pezas era visto

22:05 a 22:20

22:20

Larpeiros

22:20 a 22:55

22:55
00:15

00:15 a 01:10

01:10

Quita e pon

01:10 a 01:50

01:50

Quita e pon

01:50 a 02:30

02:30

Infiltrados

02:30 a 03:15

03:15

Mar de fondo

03:15 a 03:20

03:20

Noite de Jazz

03:20 a 03:45

03:45

Sons na noite

03:45 a 04:05

04:05

A revista

04:05 a 04:55

04:55

Noite de Jazz

04:55 a 05:45

05:45

Labranza

05:45 a 06:10

06:10

Reportaxes Vivir Aquí

06:10 a 06:20

06:20

Ben falado!

06:20 a 06:25

06:25

Zigzag diario

06:25 a 06:50

06:50

Foro Aberto

06:50 a 07:55

07:55
08:00

Bos días

08:00 a 10:35

10:35

A cociña de André

10:35 a 11:00

11:00

Toc-toc, con permiso

11:00 a 12:05

12:05

A revista

12:05 a 13:00

13:00

Verbas Van

13:00 a 13:40

13:40

O agro

13:40 a 13:45

13:45

Cada día un libro

13:45 a 13:50

13:50

Galicia noticias

13:50 a 14:25

14:25

Telexornal mediodía

14:25 a 15:30

15:30

Reportaxes Vivir Aquí

15:30 a 15:50

15:50

O tempo

15:50 a 16:00

16:00

Matalobos

16:00 a 17:00

17:00

Terra de Miranda

17:00 a 18:00

18:00
20:00

Recanteiros

20:00 a 20:15

20:15
20:20
20:30

Telexornal serán

20:30 a 21:55

21:55

O tempo

21:55 a 22:10

22:10

Luar

22:10 a 01:00

01:00
02:30

Telexornal serán

02:30 a 02:45

02:45

Infiltrados

02:45 a 03:30

03:30

Infiltrados

03:30 a 04:15

04:15

Sons na noite

04:15 a 04:30

04:30

A revista

04:30 a 06:15

06:15

Noite de Jazz

06:15 a 06:35

06:35

Sons na noite

06:35 a 06:55

06:55

Zigzag diario

06:55 a 08:00

08:00

Pillados

08:00 a 09:00

09:00

De viaxe

09:00 a 09:30

09:30

Bos días

09:30 a 10:00

10:00

Inno tv

10:00 a 10:15

10:15

15 zona

10:15 a 10:45

10:45

15 zona

10:45 a 11:00

11:00

Hamburgo 112

11:00 a 11:45

11:45

Hamburgo 112

11:45 a 12:30

12:30

A revista fin de semana

12:30 a 14:00

14:00

Informativo local

14:00 a 14:25

14:25

Telexornal mediodía

14:25 a 15:25

15:25

O tempo

15:25 a 15:30

15:30

Vivir aquí

15:30 a 16:30

16:30

Ribeiras

16:30 a 17:30

17:30

Desexos cumpridos

17:30 a 19:30

19:30

Como galegos

19:30 a 20:30

20:30

20:30 a 21:00

21:00

Telexornal serán

21:00 a 21:50

21:50

O tempo

21:50 a 22:00

22:00
00:15

Ninja Assassin

00:15 a 02:15

02:15
03:30

Infiltrados

03:30 a 04:15

04:15

Infiltrados

04:15 a 05:00

05:00

Noite de Jazz

05:00 a 05:15

05:15

Sons na noite

05:15 a 05:30

05:30

A revista fin de semana

05:30 a 06:45

06:45

Noite de Jazz

06:45 a 07:00

07:00

Sons na noite

07:00 a 08:00

08:00

En concerto

08:00 a 08:45

08:45

Pillados

08:45 a 09:25

09:25

Nacer de novo

09:25 a 09:40

09:40

Polo camiño da fe

09:40 a 10:00

10:00

Santa misa

10:00 a 10:30

10:30

Inno tv

10:30 a 10:45

10:45

Parlamento

10:45 a 11:15

11:15

Hamburgo 112

11:15 a 11:45

11:45

Vivi-lo mar

11:45 a 12:15

12:15

A revista fin de semana

12:15 a 13:45

13:45

Labranza

13:45 a 14:30

14:30

Telexornal mediodía

14:30 a 15:35

15:35

O tempo

15:35 a 15:40

15:40

Onde vai a xente

15:40 a 16:30

16:30

Luar do domingo

16:30 a 20:00

20:00

Alalá

20:00 a 20:30

20:30

Familia de oficio

20:30 a 21:00

21:00

Telexornal serán

21:00 a 21:50

21:50

O tempo

21:50 a 22:00

22:00

Luci

22:00 a 22:30

22:30

Luci

22:30 a 23:00

23:00

Padre Casares

23:00 a 00:00